راهنمای خرید قاب گوشی پسرانه

قاب گوشی پسرانه

راهنمای خرید قاب گوشی پسرانه

قاب گوشی پسرانه معمولا رنگ های تیره یا طرح های خاصی دارد و این از تیپ شخصیتی پسرانه نشأت میگیرد. خرید محافظ گوشی پسرانه نیز، توسط روحیات آنها انجام می شود و معیارهای خرید یک قاب برای دخترها با خرید محافظ گوشی پسرانه برای پسر ها متفاوت است زیرا آنها علاوه بر داشتن روحیه خاص خود، در نگهداری از وسایل خود بی دقت و سر به هوا هستند.
تجربه ی خرید یک گارد گوشی پسرانه زیبا، برای پسر ها یک تجربه هیجان انگیز به حساب می آید.با توجه به اینکه قیمت تلفن همراه هر روز بالاتر میرود باید از آن محافظت کرد و یکی از راه های محافظت کردن از موبایل، خرید قاب گوشی مقاوم به شمار میرود. برای تجربه خریدی بهتر در ادامه با ما همراه باشید.

معیارهای پسرانه، در انتخاب قاب گوشی

معیار خرید قاب محافظ گوشی برای پسر ها کمی متفاوت است. پسر ها فقط به میزان استحکام و مقاومت قاب گوشی توجه نمیکنند، بلکه به منحصر به فرد بودن و خاص بودن قاب موبایل توجه میکنند و به این فرایند انتخاب قاب گوشی پسرانه میگویند. برای مثال قاب هایی که پسرها برای گوشی خود خریداری میکنند معمولا طرح و عکس های خاص دارد و باعث جلب توجه می شود. طرح ها و عکس های روی قاب های گوشی پسرانه معمولا خشن و تیره است، اما دختر ها در اغلب قاب های فانتزی و با رنگ های آرام بخش خریداری میکنند و این فرق بین قاب گوشی پسرانه و دخترانه است و شما هیچ وقت برای یک پسر قاب فانتزی با رنگ صورتی نمیخرید و همیشه قاب گوشی با طرح های خاص و تیره خرید می کنید.

قاب گوشی پسرانه
قاب گوشی پسرانه

گارد گوشی پسرانه تنوع زیادی دارند. بعضی از آنها در کنار طرح های خاص و منحصر به فرد مقاومت و ایمنی بالایی دارند و بعضی از آنها از مقاومت بالایی برخوردار نیستند و فقط طرح هایی متناسب با روحیه پسرانه دارند.قاب هایی که برای پسران مناسب است معمولا دارای طرح های چاپی هستند و این طرح ها از بین نمی روند یا خیلی دیر از بین می روند و پسرها میتوانند مطمئن باشند که طرح های چاپی روی قاب ها از بین نمی رود.

تنوع در قاب‌ گوشی پسرانه

بعضی از پسران هستند که زیبایی و خاص بودن را در سادگی میبینند و قاب های موبایل که دارای طرح های شلوغ هستند را مورد پسند قرار نمی دهند. برای این پسرها قاب های مینیمال و تک رنگ مناسب است.این قشر از پسر ها میتوانند قاب های تک رنگ با رنگ های پسرانه مانند مشکی،آبی و سفید خریداری کنند. البته شاید فکر کنید که خرید قاب رنگ های صورتی و قرمز فقط مختص به خانم ها و دختر هاست. اما هر انسانی سلیقه ای دارد و شاید پسری هم وجود داشته باشد که قاب های تک رنگ صورتی یا قرمز را دوست داشته باشد.قاب های مینیمال و تک رنگ معمولا از جنس پلاستیک سخت، ژله ای و سیلیکونی هستند و نسبتا از استحکام خوبی برخوردار هستند.

1. قاب های بتمنی

نوع دیگر قاب های موبایل پسرانه، گارد محافظ بتمنی هستند که طراحی شلوغ و خاصی دارند و توجه اکثر پسرها را جلب میکنند و یک نوع قاب موبایل پسرانه به حساب می آیند.همچنین قاب های بتمنی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و جزو سنگین ترین قاب ها به شمار میروند.

2. قاب های پارچه‌ای

قاب های پارچه نیز برای پسرها مناسب هستند. شاید در اولین نگاه کمی عجیب به نظر بیایند، اما موقعی که روی تلفن همراه خود نصب کنید از استایل جذاب قاب های پارچه ای پسرانه لذت می‌بریدو دست گرفتن قاب های پارچه حس خوبی به شما می دهد. قاب های پارچه‌ای رنگ بندی متنوعی دارند اما رنگ هایی که برای پسران مناسب است عبارت است از: آبی،مشکی،قهوه‌ای و طوسی.این رنگ های قاب های پارچه‌ای برای مردان و پسران بسیار جذاب است و تقریبا قاب گوشی پسرانه و مردانه به حساب می آیند.این قاب ها واقعا استایل رسمی برای یک مرد و پسر خوش تیپ ایجاد میکند و تیپ یک پسر خوشتیپ را کامل میکند.

یک عیب قاب های پارچه‌ای

قاب های پارچه ای در کنار خوبی هایی که دارد، یک عیب بزرگ نیز دارند و این عیب کثیف شدن قاب های گوشی پارچه‌ای و پاک نشدن آنهاست. احتمالا بعد از مدتی استفاده از قاب پارچه‌ای لکه های چربی و مایع روی آنها دیده می‌شود و پاک کردن آنها واقعا مشکل است و به این راحتی پاک نمی شود.

قاب های پارچه‌ای،سیلیکونی و بتمنی
قاب های پارچه‌ای،سیلیکونی و بتمنی

3. قاب ژله ای

قاب های ژله‌ای معمولا جزو سلیقه‌ی پسرها و مردها نیست.زیرا این قاب ها بیش از ساده هستند و منحصر به فرد و خاص نیستند. اما باز هم دسته ای از پسران این قاب های موبایل ژله‌ای را می پسندند و این قاب را خریداری میکنند.این قاب ها معمولا از پلاستک نرم و منعطف ساخته شده اند و خیلی زود چرک و تیره میشوند و زیبایی آنها از بین می‌رود.

4. قاب کلاسیک

قاب های چرمی مخصوص کسانی هست که دوست دارند استایل کلاسیک و اولدفشن داشته باشند.این قاب ها واقعا برای پسران و مردان جذاب و زیبا هستند.این قاب ها معمولا در رنگ های قهوه‌ای،مشکی،طوسی،آبی تولید می شوند و میتوانید با رنگ کت و شلوار خود ست کنید و لذت ببرید.علیرغم بقیه کاور های موبایل، هر چقدر از قاب های چرمی استفاده کنید جذاب تر می شوند. در یک کلام باید بگویم که قاب های چرمی، جزو قاب های پسرانه و مردانه هستند.

قاب های چرمی و ژله ای
قاب های چرمی و ژله ای

دسته ای از پسران هستند که قاب های چوبی را می پسندند. این قاب ها به خاطر طراحی که دارند برای دخترها مناسب نیستند واغلب آقایان و پسرها از این نوع قاب خریداری میکنند.این قاب ها معمولا برای استایل های کلاسیک و رسمی استفاده میشود و برای آقایانی که کت و شلوار میپوشند مناسب هستند.یکی از مزیت های این نوع قاب این است که چربی و مایع روی آن جمع نمیشود و خیلی دیر کثیف می شوند و برای آقایانی که بیش از حد به نظافت اهمیت می‌دهند مناسب هستند.

5. قاب ترکیبی

بعضی از قاب ها هم ترکیبی هستند و از دو نوع متریال در ساخت آنها استفاده شده است.این قاب ها ساده و بدون طرح است و برای پسران جذابیت خاصی ندارد. اما به دلیل سادگی و رسمی بودن این نوع قاب، آقایان از این نوع قاب خرید میکنند.

6. کاورهای کتابی

کاور های کتابی نیز برای آقایان مناسب است و استایل بسیار رسمی و مدیریتی را برای شما آقایان به همراه می آورد.این قاب ها معمولا در رنگ های مردانه مثل قهوه‌ای،مشکی،طوسی تولید می شوند و یک قاب گوشی پسرانه و مردانه به حساب می آیند و معمولا مردها از این نوع قاب خرید میکنند.
فروشگاه موبی کومی با در نظر گرفتن علاقه ها و سلیقه ی شما تنوع زیادی در قاب های پسرانه فراهم ساخته است تا شما بتوانید بهترین انتخاب را در خرید گارد محافظ گوشی داشته باشید.

سخن آخر

مطالبی که در این مقاله به آن اشاره کردیم احتمالا باعث می شود تا انتخاب قاب راحت تری برای گوشی خود داشته باشید.
فروشگاه موبی کومی این امکان را فراهم ساخته است تا در بین تعداد زیادی قاب گوشی، بهترین انتخاب را داشته باشید. برای خرید و اطلاع از قیمت قاب گوشی پسرانه به سایت موبی کومی مراجعه کنید.

سوالات متدوال:

1.مهم ترین نکته در انتخاب قاب گوشی پسرانه چیست؟
مهم ترین نکته در انتخاب محافظ گوشی پسرانه، تناسب با شخصیت و استایل لباس پوشیدن شماست. برای مثال اگر کت و شلوار می پوشید از قاب چرمی استفاده کنید.
2.تفاوت قاب دخترانه با گارد گوشی پسرانه چیست؟
دختر ها به دلیل داشتن روحیه لطیف، قاب هایی با رنگ های صورتی و طرح های فانتزی استفاده میکنند.اما پسرها و آقایان به دلیل داشتن روحیه خاص به قاب های تیره و متناسب با استایل خود تمایل دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.